Program zápasů

3. 10. 2022 - 9. 10. 2022

Muži A

Florbal J. HradecStrakonice
16:00
ne 9. 10. 2022 16:00 @ SH Jindřichův Hradec, Divize, 5. kolo

Muži B

TáborStrakonice
10:30
so 8. 10. 2022 10:30 @ SH Týn nad Vltavou, Regionální liga mužů - skupina 5, 6. kolo
StrakoniceKaplice
14:00
so 8. 10. 2022 14:00 @ SH Týn nad Vltavou, Regionální liga mužů - skupina 5, 6. kolo

Dorostenci

StrakoniceZnojmo
11:30
ne 9. 10. 2022 11:30 @ SH ZŠ Kunratice, 1. liga dorostenců, 9. kolo
GulliversStrakonice
16:00
ne 9. 10. 2022 16:00 @ SH ZŠ Kunratice, 1. liga dorostenců, 9. kolo

Starší žáci

PísekStrakonice
– : –
ne 9. 10. 2022 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
StrakoniceStrakonice
– : –
ne 9. 10. 2022 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
PísekStrakonice
– : –
ne 9. 10. 2022 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
StrakonicePísek
– : –
ne 9. 10. 2022 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
PísekStrakonice
– : –
ne 9. 10. 2022 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo

Mladší žáci

NetoliceStrakonice
9:50
ne 9. 10. 2022 9:50 @ SH Stadionu Míru Tábor, Jihočeská liga mladších žáků, 1. kolo
NetoliceStrakonice
9:50
ne 9. 10. 2022 9:50 @ SH Stadionu Míru Tábor, Jihočeská liga mladších žáků, 1. kolo
KapliceStrakonice
11:00
ne 9. 10. 2022 11:00 @ SH Stadionu Míru Tábor, Jihočeská liga mladších žáků, 1. kolo
KapliceStrakonice
11:00
ne 9. 10. 2022 11:00 @ SH Stadionu Míru Tábor, Jihočeská liga mladších žáků, 1. kolo
StrakoniceTábor
13:50
ne 9. 10. 2022 13:50 @ SH Stadionu Míru Tábor, Jihočeská liga mladších žáků, 1. kolo
StrakoniceTábor
13:50
ne 9. 10. 2022 13:50 @ SH Stadionu Míru Tábor, Jihočeská liga mladších žáků, 1. kolo

Přípravka

PísekStrakonice
9:00
ne 9. 10. 2022 9:00 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
PísekStrakonice
9:15
ne 9. 10. 2022 9:15 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
StrakonicePísek
10:00
ne 9. 10. 2022 10:00 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
StrakonicePísek
10:15
ne 9. 10. 2022 10:15 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
PísekStrakonice
10:30
ne 9. 10. 2022 10:30 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
PísekStrakonice
11:00
ne 9. 10. 2022 11:00 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
StrakoniceStrakonice
11:30
ne 9. 10. 2022 11:30 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
PísekStrakonice
12:00
ne 9. 10. 2022 12:00 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo
StrakonicePísek
12:30
ne 9. 10. 2022 12:30 @ SH ZŠ E. Beneše Písek, Jihočeská liga přípravek, 1. kolo