Florbal Strakonice
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Místa
Vybavení
Ke stažení
Historie
Muži A
Mládež
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Memoriál P.A.
Propozice turnaje
Ročník 2023
Historie
Tréninky
Nábor
Klub legend
Příspěvky
Kontakty
Články
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Místa
Vybavení
Ke stažení
Historie
Muži A
Mládež
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Memoriál P.A.
Propozice turnaje
Ročník 2023
Historie
Tréninky
Nábor
Klub legend
Příspěvky
Kontakty
Články
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Místa
Vybavení
Ke stažení
Historie
Muži A
Mládež
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Memoriál P.A.
Propozice turnaje
Ročník 2023
Historie
Tréninky
Nábor
Klub legend
Příspěvky
Kontakty
Články
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Program zápasů
22. 4. 2024 - 28. 4. 2024
17. týden
Podle týmů
Chronologicky
sobota 27. 4. 2024
Štíři
Mladší žáci
so 27. 4. 2024 9:00
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
– : –
so 27. 4. 2024 9:00
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
Detail
FA ČB
Mladší žáci
so 27. 4. 2024 10:20
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
– : –
so 27. 4. 2024 10:20
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
Detail
Mladší žáci
Rytíři
so 27. 4. 2024 12:20
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
– : –
so 27. 4. 2024 12:20
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
Detail
Mladší žáci
Štíři
so 27. 4. 2024 13:40
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
– : –
so 27. 4. 2024 13:40
@
SH Hrdějovice
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
Detail
neděle 28. 4. 2024
Přípravka
Písek
ne 28. 4. 2024 9:30
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 9:30
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Došwich
Přípravka
ne 28. 4. 2024 9:45
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 9:45
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Dačice
Mladší žáci
ne 28. 4. 2024 9:50
@
SH TJ Spartak Soběslav
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 9:50
@
SH TJ Spartak Soběslav
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
Detail
Písek
Přípravka
ne 28. 4. 2024 10:00
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 10:00
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Přípravka
Štíři
ne 28. 4. 2024 10:15
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 10:15
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Písek
Přípravka
ne 28. 4. 2024 10:45
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 10:45
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Kaplice
Mladší žáci
ne 28. 4. 2024 11:00
@
SH TJ Spartak Soběslav
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 11:00
@
SH TJ Spartak Soběslav
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
Detail
Štíři
Přípravka
ne 28. 4. 2024 11:00
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 11:00
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Přípravka
Písek
ne 28. 4. 2024 11:15
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 11:15
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Přípravka
Došwich
ne 28. 4. 2024 11:45
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 11:45
@
SH Milevsko
,
Jihočeská liga přípravek, 10. kolo
Detail
Mladší žáci
Soběslav
ne 28. 4. 2024 13:50
@
SH TJ Spartak Soběslav
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 13:50
@
SH TJ Spartak Soběslav
,
Jihočeská liga mladších žáků, 9. kolo
Detail