Klub legend strakonického florbalu

Klub legend byl založen u příležitosti dvacátého výročí existence Florbalu Strakonice. Členství v Klubu legend je poděkováním za výjimečnou práci či oddanost florbalovému oddílu. Pro uvedení do Klubu legend je potřeba absolvovat 300 zápasů v mužských kategoriích ve strakonickém dresu, nebo získat 500 kanadských bodů v mužských kategoriích ve strakonickém dresu, nebo vykonat výjimečnou práci pro florbalový oddíl.

Členové klubu:

Radek Čejka

Do Klubu legend uveden: 30.7.2022

Radek Čejka byl hlavní postavou při založení klubu FbC Strakonice (dnes Florbal Strakonice) v roce 2002. Díky jeho práci vznikl florbalový oddíl ve Strakonicích ve velmi ranné fázi historie tohoto sportu a mohl se tak pevně etablovat na florbalové mapě. V prvních letech existence oddílu byl Radek také jediným trenérem v klubu. Za tuto výjimečnou práci se Radek Čejka stal prvním členem Klubu legend.


Karel Šavrda

Do Klubu legend uveden: 30.7.2022

Karel Šavrda působí ve strakonickém florbalovém oddílu již od roku 2010. Za tuto dobu se postupně probojoval až do pozice lídra A-týmu, který také vede jako trenér. V průběhu sezóny 2021/2022 Karel Šavrda překonal obě hranice pro vstup do Klubu legend, tedy 300 zápasů i 500 kanadských bodů.