Propozice

Memoriál Petra Adlera probíhá v charitativním duchu a výtěžek z turnaje je vždy věnován onkologickému oddělení Strakonické nemocnice! V uplynulých ročnících jsme pravidelně vybrali, společně s účastníky turnaje, 20 000 Kč ! Ze startovného putuje vždy 1 000 Kč do tohoto daru!

Herní Systém

• Turnaje se zúčastní 7 týmů.
  • V základní části turnaje se utká každý tým s každým 1x.
  • Základní část se odehraje v pátek a v sobotu.
  • Po odehrání základní části budou všechny týmy seřazeny do tabulky dle dosažených výsledků. První tým postupuje přímo do semifinále. Ostatní týmy hrají čtvrtfinále a to ve dvojicích 2. proti 7., 3. proti 6. a 4. proti 5. Týmy, které prohrají ve čtvrtfinále v turnaji končí, vítězové postupují do semifinále. Vítězové ze semifinále postupují do finále, poražení hrají o 3. místo. Zápasy čtvrtfinále, semifinále, o 3. místo a finále  budou odehrány v neděli.
  • Za vítězství v základní části budou přiděleny 3 body, za remízu 1 bod. Utkání v základní části mohou končit remízou (nedohrávají se).
  • V případě rovnosti bodů mezi týmy po základní části budou hodnocena následovná kritéria v tomto pořadí: výsledek vzájemného utkání, brankový rozdíl, počet vstřelených gólů, los.
  • Hrací čas ve všech zápasech turnaje je stanoven na 2x15 minut hrubého času. Pokud v zápasech play-off nedojde k rozhodnutí v základní hrací době, budou následovat trestná střílení - 5 na každé straně.
  • V základní části nemají týmy nárok na oddechový čas. V zápasech play-off mají týmy nárok na 30-ti vteřinový oddechový čas.
  • Tresty na 2, 2+2, 10 minut zůstávají dle pravidel florbalu bez změn. Červené karty mohou být uděleny takto: ČK 1 - trest do konce utkání, ČK 2 - trest do konce utkání + stop do konce turnaje.

Soutěž v nájezdech

• Doplňkovou soutěží turnaje bude nájezdový souboj dvojic.
  • Dvojice (hráč plus gólman) se proti sobě utkají systémem turnajového pavouka.
  • Z jednoho týmu se může přihlásit více dvojic (každý hráč i gólman vždy pouze jednou).
  • Soutěž proběhne v sobotu od 18:15.
  • Přihlašování bude probíhat u pořadatelského stolku. Startovné - 100Kč za dvojici.
  • Soutěž je vypsána pro max. 8 dvojic.

Startovné

• V ceně startovného je zahrnut příspěvek na dobročinné účely.
  • Pokyny pro platbu startovného:
  • číslo účtu: 2300571250/2010
  • částka: 5000 Kč
  • odesílatel: název týmu

Další informace

• Každý hráč startuje na vlastní nebezpečí, pořadatel neposkytuje žádné zdravotní ani úrazové pojištění.