33_20220618_182938.jpg

Jak bude vypadat MPA?

Prázdniny se blíží a s nimi také tradiční letní turnaje. Ani letos nebude chybět Memoriál Petra Adlera, a to již po desáté.

Rok 2022 je, s ohledem na historická data, pro náš klub poměrně významný. Florbalový oddíl vznikl ve Strakonicích roku 2002 a tedy s nadcházející sezónou přijde i čas oslavit 20 let. Další kulaté jubileum je spjaté s Memoriálem Petra Adlera, který proběhne již po desáté. A právě pozvánkou k navštívení turnaje má být tento článek.

První důležitou informací je termín – Memoriál proběhne od pátku 29.7. do neděle 31.7.2022. Těšit se můžete na souboje osmi kvalitních týmů. Konkrétně se představí FBC Plzeň, která v uplynulé sezóně vybojovala postup do 1. Ligy; Spartak Pelhřimov hrající Národní ligu; FBŠ Slavie Plzeň, které se povedlo do Národní ligy postoupit; Kati Kadaň, kteří ovládli svou skupinu Divize a postup jim unikl jen těsně; FBC Písek a Došwich Milevsko, tedy dva kluby z čela naší skupiny Divize; Vipers Most – turnajový nováček ze vzdáleného Ústeckého kraje a samozřejmě domácí celek.

S výročím 20 let strakonického klubu je spojena jedna z doprovodných akcí Memoriálu, která bude navazovat na sobotní program turnaje. Od 17:00 vystřídají na palubovce účastníky turnaje veteráni (legendy), kteří nosili v minulosti náš dres a v exhibičním zápase mezi sebou změří síly. Před tímto utkáním proběhne předání výtěžku z turnaje Strakonické nemocnici a ocenění některých členů našeho klubu. Na tuto část turnaje bychom chtěli všechny co nejsrdečněji pozvat. A uniknout si samozřejmě nenechte ani play-off den, tedy neděli.

Související odkazy