Související zápasy

Florbal Strakonice
31_20220424_193304.jpg

Všechny kategorie mají dohráno

V následujícím textu přinášíme ohlédnutí za posledním herním víkendem této sezóny.

Muži B

Mužské béčko čekala na závěr sezóny dohrávka 10. kola proti rezervě Milevska. Pro strakonické se jednalo o poměrně důležitý zápas, který měl rozhodnout o tom, zda obsadí v konečné tabulce druhé nebo třetí místo. Úvod utkání vyšel lépe červenobílým, kteří vsítili první branku. Milevsko brzy zareagovalo a zaznamenalo dvě trefy. Následně strakoničtí vyrovnali, Milevsko opět odskočilo do vedení a na závěr Strakonice znovu vyrovnali. O vítězi tak musely rozhodnout nájezdy. Milevští hráči byli v individuální disciplíně úspěšnější, a tak bod navíc zůstal právě jim. Díky tomuto výsledku nastala v konečné tabulce rovnost bodů mezi Strakonicemi a Lišovem. Brankový rozdíl měl Lišov příznivější, takže druhé místo paří právě jemu, na Strakonice zbyl bronz.

Junioři

Juniorka zakončila sezónu turnajem v českobudějovické nafukovačce. V prvním utkání si strakoničtí snadno poradili se Soběslaví. V tom druhém došlo na souboj druhé s prvním, tedy Strakonice – Písek. Písečtí potvrdili svou kvalitu a dokráčeli si k jasné výhře.

Juniorský turnaj byl zároveň tím úplně posledním, co naše týmy čekalo v letošní sezóně. Nyní přichází krátký prostor pro oddech a brzy zpět k přípravám na sezónu nadcházející.