Sobota stržů

Uplynulou neděli pro sebe mělo rezervovanou superfinále, takže nikdo jiný nehrál. V sobotu ale bojovaly oba týmy starších žáků.

Starší žáci

Jedinou kategorií, která o víkendu hrála, byli starší žáci. Červený tým čekaly v Hrdějovicích další dva zápasy finálového turnaje. Nejprve došlo na souboj s Pískem. Ten se ujal vedení po osmi minutách. Ve druhé části strakoničtí vstřelili dvě branky a přiklonili skóre na svou stranu. V poslední třetině stihl Písek vyrovnat, takže utkání s budoucím vítězem turnaje skončilo nerozhodně.

Druhý zápas byl pro strakonické již tím posledním v letošní sezóně. Červenobílí si v tomto duelu s chutí zastříleli a přehráli Tábor vysokým rozdílem.

Bílý tým odehrál svůj turnaj v Chýnově. Na úvod došlo k remíze se Soběslaví. Ve druhém zápase se dudáci přetahovali s Meťákem České Budějovice, těsné vítězství však uhájili. Posledním soupeřem byla Kaplice, které strakoničtí, po vzoru červených kolegů, vstřelili 9 branek, což stačilo na vítězství 9:4.