Florbal Strakonice

Poloviční víkend áčka

Přehled víkendového dění přinášíme v následujícím textu.

Muži A

Áčko o víkendu absolvovalo další 2 zápasy. V sobotu muži předehrávali utkání 14. kola s Kutnou Horou. Hned v úvodu utkání dostali hosté možnost hrát v přesile 5 proti 3, avšak tuto výhodu nevyužili. Ve zbytku první části padly tři branky, z toho dvě do domácí brány. V prostřední třetině Kutná Hora zlepšila pohyb a otočila skóre ve svůj prospěch. Závěr zápasu ale patřil strakonickým. Od 51. do 57. minuty překlopili skóre do podoby 11:6 a bylo rozhodnuto. Domácí již jen korigovali skóre jednou trefou.

Nedělní utkání bylo soubojem prvního s druhým celkem tabulky a tomu také odpovídaly výkony obou týmů. Zaplněná říčanská hala viděla kvalitní a rychlý florbal. Domácí se po celou hrací dobu drželi ve vedení, které nakonec přetavili ve tříbodové vítězství.

Muži B

Mužská rezerva odehrála v sobotu turnaj v Milevsku. V prvním utkání narazili strakoničtí na posílené domácí béčko. V těžkém zápase si červenobílí nevedli špatně, ale prohráli 5:4.

Druhé utkání se dalo označit jako derby záloh. Písek byl v tomto klání úspěšnější a zvítězil.