78_20230816_190326.jpg

Nová sezóna se blíží

Prázdniny se již přehouply do své poslední čtvrtiny a to znamená jediné – počátek sezóny se blíží. Pojďme si nyní projít jednotlivé kategorie, které vstoupí do nového ročníku.

Muži

Mužům, jako obvykle začíná soutěžní sezóna nejdříve ze všech, a to díky poháru. Letos se mužský tým neúčastní úvodního kola a vyčkává na soupeře v kole druhém. To se odehraje 27.8. na půdě soupeře, kterým bude někdo ze skupiny Milevsko, Meťák České Budějovice, Světlá nad Sázavou, Pelhřimov, Vimperk.

Divize B prošla před letošní sezónou výraznou obměnou. Oproti minulému ročníku přibyly v naší skupině týmy Draci Říčany, Kutná Hora, Kaplice, Meťák Č. B., Klatovy a Sokol Královské Vinohrady B. Ligová sezóna začne áčku velmi zprudka, a to víkendovým dvojkolem. V sobotu 9.9. vyrazí muži na půdu divizního nováčka z Klatov a následně v neděli přivítají doma známého soupeře – Gorily Plzeň. Následně již bude liga pokračovat standartním tempem, tedy jedno utkání za víkend.

Mužské béčko, navzdory loňskému umístění, nemění ligovou příslušnost. Hrát bude Regionální ligu.

Junioři

Juniorský tým zůstává v 2. lize juniorů. Mladíci budou v nemalém počtu doplňovat mužské týmy a naopak za juniorku si zahrají mnozí dorostenci.

Dorostenci

Dorostenci se v loňské sezóně úspěšně uvedli v první lize. Nejvyšší soutěž boudou hrát také letos a start budou mít opravdu ostrý. 10.9. pořádají domácí turnaj, během kterého se utkají s Chodovem a Spartou.

Starší žáci

Také starší žáci mají na co navazovat. Loňská sezóna skončila titulem mistrů Jihočeského kraje a cíle pro tu následující nemohou být nižší. V lize starších žáků budou nastupovat hned dva naše týmy.

Mladší žáci

U mlžů se také nic nemění. V Jihočeské lize máme i nadále dva celky.

Elévové, Přípravka

Obě nejmladší kategorie budou v následující sezóně zastoupeny dvěma týmy v každé soutěži.