Související zápasy

Florbal Strakonice
52_20221120_233908.jpg

Nevýrazný výkon mužů a poloviční úspěch dorostu

Souhrn uplynulého víkendu přináší následující text.

Muži A

Utkání bez tempa, tak by se dal označit souboj s Rokycany. Úvodní část se domácím vydařila, alespoň co do výsledku. Herní převaha se projevila čtyřmi góly. I v druhé části měli balónek více na svých čepelích domácí, ovšem hosté využili svých protiútoků a vstřelili tři branky, zatímco domácí jen jednu. Třetí část již působila dojmem, že hráči obou celků by raději doma sledovali MS ve fotbale, než se honili po hřišti, a tak diváci nejspíš na tribuně trpěli. Strakonice i Rokycany v této části hry vstřelili dvě branky, takže tři body za vítězství zůstaly doma.

Muži B

Turnaj mužského béčka proběhl, trochu netradičně, v sobotu v odpoledních a podvečerních hodinách. Do Budějovic vyrazila pouze sedmička statečných, která v úvodním utkání, proti SKP České Budějovice, sahala po prvních letošních bodech. Na branky skoupé utkání nakonec vyznělo těsně ve prospěch soupeře.

Ve druhém zápase již padlo více gólů. Unavená strakonická sestava tentokrát nestačila na Meťák Č. B. a prohrála 6:13.

Dorostenci

Dorostenci se podruhé v řadě představili před domácím publikem. V prvním utkání nastoupili strakoničtí proti Milevsku. Úvodní branku vstřelili domácí, ovšem pak Milevsko odskočilo na 3:1. Domácí se obratu nezalekli a postupně si vedení v zápase vzali zpět. Výsledné skóre mělo podobu 9:6.

Do druhého zápasu, proti Třebíči, nevstoupili domácí vůbec dobře a soupeř se ujal vedení. Strakoničtí se vydali na jízdu za vyrovnáním, které ale, díky mnoho nevyužitým šancím nepřišlo. K remíze chyběl jeden gól.