Související zápasy

Florbal Strakonice
85_20231015_232635.jpg

Nepříliš vydařený víkend

Souhrn víkendových výkonů přináší následující text.

Muži A

6. divizní kolo přineslo první prohru strakonického celku v této ligové sezóně. První třetina nabídla velmi vyrovnaný florbal, a to jak herně, tak také výsledkově. Vstup do druhé části se domácím vydařil. V několika střídáních soupeře zatlačili a vsítili vedoucí branku. Od této chvíle ale přišel zkrat strakonických, kdy zcela odešli od svého herního stylu a začali se s Panthery nahánět po celé ploše. Mladé sestavě hostů tento průběh vyhovoval, naopak domácí se nechávali až příliš často vylučovat. Pražané v této části hry odskočili do pohodlného náskoku, který kontrolovali až do závěrečného hvizdu. Strakoničtí tak poprvé vyšli bodově naprázdno. Z prohry se budou muset rychle oklepat, neboť o následujícím víkendu je čekají 2 venkovní utkání.

Junioři

Junioři absolvovali svůj druhý letošní turnaj, a to Českých Budějovicích. V prvním utkání si s přehledem poradili s rezervou juniorů Štírů Č. B., v druhém zápase naopak nestačili na Jindřichův Hradec.

Dorostenci

Také dorostenci o víkendu hráli ve sportovní hale v Českých Budějovicích. Souboj se Znojmem nezačal nejlépe, když soupeř vyhrál úvodní část o dva góly. Druhá třetina skončila remízou a ve třetí pak o jednu branku zvítězili strakoničtí. Celkový součet však na body těsně nestačil. Druhé utkání již drama nepřineslo. Říčany zvítězili ve všech třetinách a odnesli si 3 body.

Starší žáci

Červený tým stržů sehrál v neděli dva souboje se dvěma týmy Štírů Č. Budějovice. V jednom případě zvítězili strakoničtí, v tom druhém pak tým z jihočeské metropole.

Bílý tým hrál také v neděli, a to v Jindřichově Hradci. Tento tým starších žáků na body nedosáhl a prohrál s Meťákem Č. B. i s domácím celkem.