Muži zakončili první polovinu sezóny

Souhrn víkendových zápasů najdeš v tomto článku.

Muži A

V neděli zavítal do Obloukové haly Jindřichův Hradec. V utkáních s tímto soupeřem v posledních sezónách dominují obrany a nejinak tomu bylo i tentokrát. Modrožlutá obrana byla v zápřahu daleko častěji, neboť domácí do utkání vstoupili dobře a díky rychlému pohybu hráli především na soupeřově polovině. Hradečtí spoléhali na dobré bloky a spolehlivě chytajícího brankáře. Díky této konstalaci padla v první části pouze jedna branka. Druhou a třetí třetinu vyhráli strakoničtí shodně 2:1 a kontrolovaně si dokráčeli pro 3 body. Tímto utkáním áčko završilo první polovinu sezóny, neboť utkání následujícího kola, proti Klatovům, má již předehrané. Příští víkend tedy čeká muže volno. Další domácí utkání přijde na řadu 26.11. proti Dačicím.

Starší žáci

Oba celky starších žáků odehrály o víkendu své turnaje. V sobotu byl na řadě bílý tým. Ten v českobudějovické nafukovačce nejprve výrazně padl s FA České Budějovice, následně svedl těžkou bitvu s Kaplicí, která dokázala těsně před koncem srovnat skóre, a na závěr si lehce poradil se Soběslaví.

Červený tým vyrazil v neděli do Milevska. První utkání, s domácími, strakoničtí rozhodli hned v první třetině, ve které zvítězili 4:1 a v celém utkání pak 6:3. Druhý souboj s Jindřichovým Hradcem byl vyrovnaný po delší dobu, ale výhra znovu putovala do Strakonic.