so 16. 9. 2023 18:00 @ SH Dolní Cerekev, Divize, 2. kolo

Muži přivezli body

O uplynulém víkendu hráli pouze muži A.

Muži A

V sobotu vyrazili muži do vzdálené Dolní Cerekve, aby zde poměřili síly s týmem Dačic. Utkání začalo vlažným tempem od obou týmů. Hosté daleko více tvořili hru a domácí se snažili hrozit z protiútoků. Strakoničtí se dokázali prosadit poprvé ve 4. minutě, následně Dačice vyrovnali díky vlastnímu gólu hostů a třetinu uzavřeli opět Jihočeši, kteří zvýšili na 2:1. V druhé části strakoničtí přidali na tempu a začali domácí výrazně přehrávat. Toto snažení vyvrcholilo uprostřed třetiny, kdy do brány Dačic padlo 6 rychlých gólů. Do závěrečné části se tak šlo za již téměř rozhodnutého stavu, což negativně ovlivnilo kvalitu hry Strakonic. Hra hostů již nebyla tak aktivní a přesná jako v předchozích částech, a tak domácí mohli mírně upravit skóre a alespoň částečně potěšit hrstku přítomných diváků. 3 body však po závěrečném hvizdu putovali směrem na západ.

V následujícím týdnu čeká muže náročný prodloužený víkend. Nejprve v neděli 24.9., v rámci 3. kola Divize, přivítají ve své hale od 17:00 Kaplici. O den později, tedy v pondělí, přijede do Strakonic prvoligové Kladno. S tímto soupeřem se domácí utkají od 19:00 a to v rámci 4. kola Poháru.