Muži přivezli 3 body

V následujícím textu přinášíme reportáž o uplynulém herním víkendu.

Muži

Dvanácté kolo Divize zavedlo strakonické florbalisty do Rokycan, které se tou dobou pohybovaly v podobných částech tabulky jako Jihočeši. Vyrovnaný úvod utkání byl od obou soupeřů ve znamení hledání receptu na toho druhého. Strakonickým se v první třetině podařilo skórovat 3x, což přineslo drobné uklidnění na jejich hokejky. V druhé části hostující obrana nepouštěla domácí do žádných větších šancí a tak došlo k navýšení vedení o dva góly. Třetí třetina nenabídla mnoho zajímavého, domácí ji orámovali trefami ve druhé a poslední minutě, hosté se také jednou trefili a tak výsledné skóre zápasu skončilo 3:6 pro Strakonice.

V dalším kole čeká Strakonice poslední domácí zápas letošního roku. V neděli 12.12. zavítá do obloukové haly Jindřichův Hradec. Utkání začíná v 17:00.

FBC Rokycany : Florbal Strakonice 3:6 (6. Vitouš, 42. Král, 60. Bendek – 5. Staněk, 9. Houska T., 20. Šavrda, 28. Staněk, 33. Chvosta Dav., 46. Chvosta Dav.)

Mladší žáci

Náročný domácí turnaj mají za sebou mladší žáci. V neděli zvládli mlži odehrát hned čtyři zápasy, během kterých zaznamenali výhru, remízu a dvě porážky.

Florbal Strakonice : FbC Písek černí 0:11

Florbal Strakonice : 1. FbK Tábor 1:1

Florbal Strakonice : FBC Štíři Č. Budějovice 6:8

Florbal Strakonice : FbC Písek bílí 8:0