Florbal Strakonice

Junioři i dorost s jednou výhrou

Víkendový souhrn nabízí následující text.

Muži A

Áčko si utkání aktuálního kola předehrálo hned v úvodu sezóny, kdy porazilo Klatovy 9:2. O prodlouženém víkendu tedy měli muži volno.

Junioři

Junioři odehráli svůj turnaj v sobotu v Českých Budějovicích. Vstup do prvního utkání proti Jindřichovu Hradci strakonickým vůbec nevyšel. První třetinu prohráli 0:1 a druhou dokonce 0:4. Tím bylo utkání rozhodnuto a v závěru již strakoničtí pouze snížili na 2:5.

Druhý zápas nabídl přesně opačný vývoj. Strakoničtí nad FA České Budějovice od počátku vedli a dotáhli souboj do vítězného konce. Skóre bylo opět 5:2, tentokrát ale pro červenobílé.

Dorostenci

Dorostenecká liga pokračovala v sobotu zápasy v Milevsku. Stejně jako junioři, také dorostenci velmi špatně začali první duel s Draky Říčany. Skóre po dvou třetinách vypadalo nelichotivě 0:6. Ve třetí části Strakonice zabrali a snížili na konečných 4:8.

Následující souboj s Kobylisy přinesl vyrovnanou bitvu. Pražané se nejprve ujali vedení. Jihočeši však postupně utkání vyrovnali a následně také otočili ve svůj prospěch. Těsné skóre 6:5 udrželi strakoničtí až do závěrečného hvizdu, a tak si mohli připsat body za vítězství.