Florbal Strakonice

Druhá polovina sezóny začala

Souhrn víkendu přináší tento text.

Muži A

Do utkání 12. kola proti Dačicím vstupovali strakoničtí v roli jasného favorita, neboť oba celky se pohybují na opačných koncích tabulky. Tuto roli se domácím od počátku dařilo plnit formou držení balónku, ovšem tvorba výrazných šancí vázla a o zbytek se postaral dobře chytající gólman hostů. A tak se stalo, že v 8. minutě došlo na nájezd hostů, který byl úspěšný a Dačice šli do vedení. To týmu z Vysočiny vydrželo až do druhé části, ve které domácí přidali na pohybu a vstřelili 3 branky. V závěrečné třetině již tempo opět upadlo a tak diváci příliš florbalové krásy neviděli. Hosté na domácího gólmana recept nenalezli, naopak dudáci ještě jeden gól přidali a došli si tak pro povinnou výhru.
Poslední domácí zápas tohoto kalendářního roku čeká strakonické 17.12. od 17:00 proti Meťáku České Budějovice.

Muži B

Včerejší turnaj mužské rezervy přinesl jednu výhru a jednu porážku. V prvním utkání proti Jindřichovu Hradci svedli strakoničtí vyrovnanou první třetinu. Od druhé části již měli jindřichohradečtí navrch a zvítězili 12:4.
Druhý zápas s Táborem přinesl napínavou a vyrovnanou bitvu. Strakoničtí nejprve prohrávali, ovšem skóre dokázaly otočit a zvítězili 4:3.