Související zápasy

Florbal Strakonice
89_20231105_160523.jpg

Dorost se odrazil od dna

Souhrn víkendových výkonů nabízí tento článek.

Muži A

Utkání 9. kola proti Štírům České Budějovice B odehráli muži v sobotu. Průběh zápasu se velmi podobal předchozímu střetnutí s SKV. Strakoničtí od počátku hráli aktivněji a převážně na polovině soupeře. V zakončení útočných akcí však chyběla větší přesnost, takže domácí zvládali bránit. Především z tohoto důvodu padlo do štírské branky „pouze“ 8 gólů. Dudáci si z tohoto utkání tedy odnesli 3 body bez většího úsilí.

Muži B

Muži B absolvovali svůj turnaj v Kašperských Horách v sobotu. Prvním soupeřem byli také Štíři České Budějovice, konkrétně tým C. Štíři do utkání vlétli jako uragán a odskočili do vedení 3:0. Ve druhé části strakoničtí snížili na 3:2. Na začátku třetí třetiny pak červenobílí dokonce obrátili skóre na svou stranu, ovšem v divokém závěru nejprve Štíři srovnali a šli do vedení, následně Strakonice znovu srovnali a poté přišly 2 trefy Budějovic, které zajistili soupeři vítězství.

Ve druhém zápase proti Pacovským Honzíkům to byly naopak Strakonice, kdo lépe vstoupil do utkání. Dudáci v tomto střetnutí nepřipustili žádné komplikace, zvítězili ve všech částech a připsali si tříbodové vítězství.

Dorostenci

Dorostencům se nevydařil vstup do letošní sezóny. Tento nepříznivý trend ovšem zvrátili během včerejších zápasů. V Chýnově si nejprve poradili s Milevskem a následně i s Meťákem České Budějovice. Zlepšení formy mohou dorosti potvrdit na dalším turnaji za 14 dní v Milevsku.