Související zápasy

Florbal Strakonice
26_20220327_183839.jpg

Dohrávky a turnaj juniorů

Souhrn posledního herního víkendu přinášíme v následujícím textu.

Muži B

Mužská rezerva v rámci dohrávky 7. kola narazila na Milevsko B. Oba soupeři se po celou dobu utkání přetahovali o jednobrankové vedení. První trefu zaznamenalo Milevsko, poté se dvakrát za sebou dostali do vedení domácí a následně, znovu nadvakrát hosté. Na poslední vedení Milevska již strakoničtí nenašli odpověď, a tak body putovali do města vzduchotechniky.

Junioři

Junioři měli na programu náročná tři utkání. V sobotu, v rámci řádných termínů, vyrazili do nově postavené haly v Táboře, aby se zde utkali s Milevskem B a s domácím celkem. Milevsko do zápasu nastoupilo se sestavou notně vyztuženou hráči svého áčka, a to byl jeden z hlavních důvodů jejich jednoznačného vítězství. V druhém utkání, proti Táboru, již k žádnému překvapení nedošlo – hosté rozstříleli domácí rozdílem 10-ti branek.

V neděli pak juniorka dohrávala utkání proti Jindřichovu Hradci, které bylo odloženo v covidové době. Tento zápas pořádal Hradec, ovšem ve strakonické hale. Strakoničtí z nejrůznějších důvodů postrádali celou řadu hráčů, kteří o den dříve nastoupili, a tak pohled na domácí soupisku byl následovný – 6 hráčů + gólman. Jindřichohradečtí i přes výraznou početní převahu nedokázali domácí dostat pod tlak, spíše naopak Strakonice určovali tempo hry. A tento fakt se promítl i do výsledného skóre, kdy 3 body zůstaly domácím.