Související zápasy

Florbal Strakonice
25_20220321_213726.jpg

Dohrávka béčka a úspěchy mládeže

Souhrn posledního herního víkendu přinášíme v následujícím textu.

Muži B

Mužské béčko čekala v pondělí dohrávka jednoho z odložených zápasů, konkrétně se Sokolem Lišov. Lišov, který byl v zápase veden jako domácí celek, vstoupil do utkání aktivně a ujal se vedení. Strakoničtí postupně svého soupeře zmáčkli a překlopili skóre na svou stranu. Za stavu 4:2 pro „hosty“ už se zdálo, že body zůstanou ve Strakonicích. Lišov ovšem zabral a srovnal. V nadstavbových nájezdech byl úspěšný pouze lišovský Šimánek a tak bod navíc brali domácí.

Dorostenci

Dorostenci prochází letošní sezónou jako nůž máslem. Svou formu potvrdili také během posledního turnaje. Nejprve jasně přehráli J. Hradec a následně rozstříleli FA Č. Budějovice. Také díky těmto výhrám je již nyní jasné, že na prvním místě v tabulce již Strakonice nikdo nevystřídá.

Mladší žáci

Podařenou sezónu hrají také mladší žáci. Ti v sobotu zaznamenali 3 výhry ze 4 zápasů a drží se tak stále ve hře o účast Mistrovství ČR.

Přípravka

Nejmladší kategorie hraje florbal zatím především pro radost, ovšem pěkný výsledek potěší. A pěkného výsledku dosáhly oba týmy na nedělním turnaji. Červení turnaj vyhráli, Bílí byli druzí.