Florbal Strakonice

Černý víkend mužských týmů

Souhrn víkendových zápasů přinášíme v následujícím textu.

Muži A

Áčko má za sebou utkání s Pískem, které příliš radosti nepřineslo. Úzká strakonická sestava se od počátku utkání ocitala pod tlakem píseckých hráčů, kteří v první třetině využili chyb v obraně hostů hned pětkrát. Po této části hry bylo o zápase prakticky rozhodnuto. Také ve druhé a třetí třetině se červenobílí nedokázali více prosazovat a dále inkasovali do konečné podoby skóre.

V neděli čeká strakonické muže domácí souboj se Soběslaví.

Muži B

Ani mužské béčko neprožilo úspěšný víkend. Během nedělního turnaje v Českých Budějovicích se mužská rezerva střetla s FA Č. B. a se Štíry C. V prvním případě strakoničtí se soupeřem drželi dvě třetiny vyrovnané skóre, ovšem v závěrečné části českobudějovičtí trefili zařízení třikrát, zatímco strakoničtí pouze dvakrát.

Ve druhém utkání bylo k prvním bodům v sezóně o poznání dále. Soupeř šel do vedení, které si udržoval a postupně navyšoval do podoby 2:8.

Starší žáci

Bílý tým starších žáků absolvoval v sobotu turnaj v Milevsku. Po předchozích dobrých výsledcích nyní přišel nyní útlum. Ze čtyř zápasů zvítězili strakoničtí pouze jednou, proti Jindřichovu Hradci a obsadili 4. místo z pěti v prvním koši.

Naopak červený tým prožil povedenou sobotu v Soběslavi. Všechny své soupeře porazil a ovládl 4. koš.