Související zápasy

Florbal Strakonice
60_20230122_130506.jpg

Bod z Prahy

Následují text přináší souhrn odehraného víkendu.

Muži A

Utkání s pražskými Panthers začalo opatrnou hrou od obou celků. Domácí i hosté se s postupujícím časem začali dostávat do zajímavých šancí, ale zakončování vázlo a gólmani byli pozorní. Branky padli až před první sirénou. Oba celky se prosadili z nenápadných šancí. Ve druhé třetině se zvýšilo tempo a také množství vstřelených branek. Oba týmy se v této dvacetiminutovce prosadili 4x. Ve třetí části se hra přitvrdila a přibylo vyloučených. Hosté se v závěru třetiny dotáhli na rozdíl jednoho gólu. Pak strakonický Velek předvedl 2 neuvěřitelné zákroky a udržel naději na vyrovnání, kterou zhmotnit 5 vteřin před koncem Blahuta. V prodloužení se domácí prosadili hned z prvního útoku a sebrali tak bod navíc.

Příští týden zavítá do Strakonic Písek. Utkání začíná v neděli v 17:00.


Junioři

Juniorka odehrála v sobotu své zápasy v Českých Budějovicích. První utkání se červenobílým povedlo – od počátku nad Kaplicí vedli a došli si pro tři body. Druhý duel se naopak nevydařil, když Písek jasně zvítězil.

Starší žáci

Starší žáci bílí odehráli v sobotu domácí turnaj. První ze soupeřů – Netolice na turnaj nedorazil, a tak strži využili volnou halu k utkání s dorostem. Ve zbylých dvou utkání dokázali strakoničtí pokaždé zvítězit.

Červení strži vyrazili v neděli do Netolic, kde se utkali se Štíry Č. B., s Milevskem a s domácím celkem. V prvních dvou zápasech dokázali dudáci zvítězit, ve třetím se radovali Netolice.