Áčku se nedařilo, junioři si zastříleli

V následujícím textu přinášíme reportáž o uplynulém herním víkendu.

Muži “A“

V rámci 9. kola Divize přivítali Strakonice na své domácí ploše Milevsko. Úvod zápasu vyšel lépe domácím, kteří soupeře přehrávali a dostali se do dvoubrankového vedení. Milevsko však ještě do přestávky využilo své přednosti, tedy rychlých brejků, a třemi brankami otočilo skóre na svou stranu. Od druhé třetiny měli domácí hráči velký problém s překonáváním hostující obrany, a tak ve vedení zůstávalo Milevsko. V polovině třetí části se domácí dostali na dostřel jediné branky, avšak hosté dokázali následně čtyřmi vstřelenými góly během necelých čtyř minut definitivně rozhodnout o tom, že tři body poputují do Milevska. V úplném závěru ještě domácí zmírnili porážku dvěma góly, které však již jen korigovaly skóre do stavu 7:10 pro Milevsko.

Florbal Strakonice : FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:10 (7. Blahuta, 10. Mareš, 36. Přib, 52. Chvosta Dav., 54. Pluskal, 60. Chvosta Dav., 60. Pluskal – 16. Keyzlar, 16. Trojáček, 17. Keyzlar, 26. Strouhal, 37. Mareš (VG), 46. Keyzlar, 56. Strouhal, 58. Strouhal, 59. Strouhal, 59. Keyzlar)

Muži “B“

Mužská rezerva navázala na úspěšné výsledky z minulého týdne a připsala si další dvě výhry. V prvním zápase porazili strakoničtí béčko Milevska 4:1, v tom druhém pak přehráli Lišov v poměru 7:5. Díky těmto výsledkům se muži „B“ drží na první pozici v tabulce.

Sestava: Čermák (G), Blahuta, Černý, Jiřík, Šimek, Strejček V., Kolenčík, Košta, Škoda, Štěpánek, Řezanka

Junioři

Juniory v rámci nedělního turnaje čekal netradičně pouze jeden zápas a to proti Táboru. Utkání mělo od počátku jednoznačný vývoj – hrálo se pouze na Táborskou branku. 7 táborských hráčů nedokázalo přesile 13 strakonických vůbec vzdorovat, proto se výsledek zápasu zastavil na hodnotě 22:2 pro Strakonice.

Sestava: Samec (G), Blahuta, Houček, Kovárna, Wolf, Přib, Homolka, Mrkvička, Císař, Preis, Chvosta Dan., Mikeš M., Štěpánek, Lagron