Florbal Strakonice

12 tref v Soběslavi a zakletý Písek

V následujícím textu přinášíme souhrn odehraného víkendu.

Muži A

Tři kola před koncem vyrazili muži A do Soběslavi. Při pohledu na letošní vzájemné zápasy obou soupeřů se dal očekávat poměrně jasný průběh a ten také nastal. Skóre otevřeli strakoničtí na začátku třetí minuty. Domácí srovnali o tři minuty později, a to bylo naposledy, kdy mohli bílo-zelení cítit naději. Strakoničtí hru kontrolovali a postupně přidávali jeden zářez za druhým. Ve třetí třetině již Soběslav příliš nevzdorovala, z čehož vyplynulo 6 gólových tref hostů. V pohodovém tempu si dudáci dokráčeli pro tři body za vítězství 12:2.

V následujícím kole vyrazí strakoničtí do Rokycan.

Muži B

Hned týden po minulém turnaji čekaly béčko další soutěžní zápasy, tentokrát v Písku. V prvním zápase došlo na střet se Štíry Č. Budějovice C. O tomto utkání rozhodla především první třetina, kterou výrazně získali Štíři a tento náskok si již pohlídali. V druhém zápase narazili Strakonice na další českobudějovický celek – FA Č. B. Skóre po prvních dvou třetinách vypadalo velmi nadějně, ovšem tentokrát se osudovou stala třetí část. FA vstřelilo tři branky a sáhlo si pro tři body za vítězství o jeden gól.

Junioři

V Písku hráli také junioři, a to v sobotu. Ani mladíkům se zde nezadařilo, když ztratili jak zápas s domácím celkem, tak také utkání s Kaplicí.